Farmářské hry

I na facebook.com si můžete zahrát FARMÁŘSKÉ HRY.

Nejoblíbenější je Farmville. Poradíme vám několik tipů a triků.

 1. Sázejte vždy takovou plodinu, abyste ji stihli posbírat. Pokud rostlina roste jeden den, musíte ji nejpozději do dalších 24 hodin po vykvetení sklidit. Pokud to nestihnete rostlina vám uschne. Pokud rostlina roste 4 hodiny, musíte je do 4hodin po vykvetení sklidit.
 2. Přidejte si spoustu kamarádů, kteří hrají tuto hru. Kamarády najdete na foru farmville. Stačí do facebookového vyhledávače napsát FARMVILLE a forum se objeví. Denně můžete přidat maximálně cca 24 kamarádů.
 3. Sbírejte stužky (ribony). Pokud sklidíte určitý počet stromů, sklidíte produkty od zvířátek dostanete nejen poeníze, ale i XP body, které vás přenesou do dalšího levelu.
 4. Co jsou to FV peníze? FV peníze jsou dost vzácné. Jeden FV peníz dostanete za postup do dalšího levelu nebo splnění nějakého úkolu. Další FV peníze si můžete koupit prostřednictvím skutečných peněz – což moc lidí nedělá.
 5. K čemu jsou XP body? XP body vás přenesou do vyššího levelu. Díky tomu můžete sázet nové plodiny a nakupovat nové věci.
 6. Vždy si nechte finanční rezervu v podobě peněz. Kdyby vám nějaká plodina uschla je škoda nemít na koupení nové plodiny a zorání pole
 7. Kupte si traktor, sběrač a sázeč. Díky tomu obděláte pole rychleji. Bohužel, díky malému množství benzínu se vám podaří sklidit polovinu pole.
 8. Každý týden přibývají novinky v podobě grafických prvků, ale i nových zvířat či dekorací.
 9. Pole na velikost 24×24 zatím rozšířit nejde.
 10. Využijte omezené množství dekorací, které bývá u nějaké akce (Haloween, Vánoce, velikonoce)
 11. Buďte dobrý zemědělec a hrajte Farmářské hry – farmville a další :-)

Komentáře k textu

marie       veselicko

ahoj lucko jak se ti ve farme dari :-)

[1] | 17. 12. 2009 Čt 10.17 | | , reaguj
jana       FARMville

Farmville je super hra. Už jsem v 26levelu a pořád mě to baví. Sázím mrkev a kupuju si vždy nějaké tématické dárky. Je to úplně cool. Nejlepší hra co jsem v životě hrála

[2] | 21. 12. 2009 Po 11.52 | | , reagujKliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Jakou barvu má Slunce?
Odpověd: